best price on cialis in australia

PeLoHa

PeLoHa

Masaż PeLoHa, stworzony i rozwijany przez ponad 25 lat przez Alana Earle, jest owocem jego własnych poszukiwań i doświadczeń. Ta autorska metoda zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, techniki Bowena, refleksologii, terapii polarity, reiki, kryształowej terapii, akupresury oraz pracy z meridianami.
PeLoHa przynosi pokój, miłość, harmonię ciału i duszy, przypominając jednocześnie o tym co w życiu jest najważniejsze i do czego warto dążyć.
Intencją masażu jest powrót do prawdziwej natury życia, której przeznaczeniem jest:
PEACE – pokój, LOVE – miłość, HARMONY – harmonia.

PeLoHa jest masażem energetycznym.
Wszyscy wiemy, że w organizmach krąży energia życia, która uruchamia i pobudza życiowe procesy. Jej płynny i harmonijny przepływ jest warunkiem sprawnego funkcjonowania i zachowania pełni zdrowia. Powstające w organizmie blokady energetyczne wywoływane są najczęściej przez stres, przemęczenie, silne emocje, czy brak ruchu. Miejscem ich powstawania są nie tylko mięśnie ale i stawy, dlatego podczas masażu tak ważna jest świadoma praca z tymi obszarami ludzkiego ciała.

Masaż PeLoHa oczyszcza komórkową pamięć ciała z traumy, wzmacnia umysłową jasność, emocjonalną czystość oraz fizyczne zdrowie. Poprawia samopoczucie, rozładowuje stres i napięcia mięśniowe, usuwając blokady energetyczne w ciele osoby masowanej. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i limfatycznego, zwiększa elastyczność stawów, poprawia komórkową przemianę materii i procesy oczyszczania organizmu z toksyn.
Celem masażu jest przywrócenie właściwej rangi dotykowi. Ze względu na intencję dotyk PeLoHa wyraża szacunek, akceptację, miłość i wsparcie, a więc uczucia, które w dzisiejszym świecie potrzebne są każdemu człowiekowi. Dzięki temu PeLoHa zmienia sposób postrzegania ciała, pomaga osiągnąć akceptację własnej fizyczności, co wielokrotnie doceniły osoby dla których własny wygląd jest źródłem niezadowolenia czy frustracji.

Delikatność masażu PeLoHa wprowadza masowanego w błogostan, a potężne energie wzmacniają duszę i ciało, otwierając na radość i spokój oraz dając poczucie bezpieczeństwa.
Podstawą tej metody jest uświadomienie sobie, że ludzkie ciało to święty dar, który otrzymaliśmy przychodząc na świat i dzięki któremu duchowo i fizycznie istniejemy na ziemi.

Przebieg i efekty masażu PeLoHa

Ogromną zaletą masażu jest brak przeciwwskazań do jego wykonywania. Jest to wspaniała metoda pracy z ciałem dla osób w każdym wieku, dzieci oraz kobiet w ciąży. Masaż ten nie wymaga pełnego rozebrania się, jest więc odpowiedni także dla kobiet w okresie menstruacyjnym. Przeciwwskazaniem nie są stany po operacjach czy nawet najbardziej zaawansowane choroby, bowiem w sytuacji gdy dotyk nie jest możliwy wykonuje się masaż energetyczny nie dotykając ciała. PeLoHa jest również bardzo korzystny dla osób niepełnosprawnych.
Warto polecić go osobom, dla których masaż jest wskazany ze względów zdrowotnych ale ich stan wymaga delikatnego traktowania, osobom wrażliwym, takim, które z różnych przyczyn wstydzą się swojego ciała, ludziom, którzy w atmosferze bezpieczeństwa, miłości i akceptacji chcieliby oswoić się z dotykiem oraz wszystkim tym, którzy pragną doświadczyć spokoju, wewnętrznej harmonii i wyciszenia.

PeLoHa to niezwykle delikatny, jednak silnie działający masaż, który trwa ok. 50 minut. Łagodne, rytmiczne techniki ruchu głęboko rozluźniają i relaksują na poziomie fizycznym, duchowym i emocjonalnym. Oparty na szacunku, uważności i wrażliwości sprzyja tworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla aktywizacji sił życiowych i samouzdrawiania organizmu.
W trakcie masażu ciało zostaje jedynie delikatnie naoliwione, nie ma więc potrzeby korzystania po zabiegu z prysznica.

Podczas gdy pacjent leży w pierwszej kolejności na brzuchu a następnie na plecach, masowane są kolejno mięśnie i stawy całego ciała. Skupienie uwagi na miejscach dotyku, poprzez utrzymywanie świadomości w dłoniach pozwala wyczuwać i usuwać napięcia, które pojawiły się w ciele osoby masowanej. Masaż  ten wykonuje się także na twarzy i głowie, a cały zabieg kończy się przepięknym gestem ściągania wszystkich trosk z twarzy i włosów.
Zadaniem masażysty jest świadome kierowanie uzdrawiającą energią oraz skupienie uwagi na każdej części ciała, tak by była on dostrzeżona i doceniona. Praca odbywa się w sposób płynny i rytmiczny, zgodny z pracą sił życiowych Natury.

Podczas masażu pacjenci są głęboko zrelaksowani a po masażu odczuwają niezwykłą lekkość, poprawę samopoczucia, złagodzenie napięcia psychicznego, objawów depresji, lęków. Ustępują dolegliwości związane z bólem, poprawia się jakość snu, zwiększa się pewność siebie, otwartość na zmiany i procesy decyzyjne.

źródło: DotykHawajów.pl.